Totoriški šimtalapiai

tel. +37069061010 , info@kibinaivilniuje.lt, info@kibinaitrakuose.lt

Kalbame lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis.

Šimtalapis (forma pagal Jūsų pasirinkimą)

Šimtalapiai:
  • Šimtalapis „Totoriškas“ – 27.50

cof

Šimtalapis – skaniausias desertinis gardėsis, totoriškas pyragas lietuviškoje virtuvėje. Galime teigti, kad pagal savo kilmę šimtalapis artimas kibinams. Žmonės, besivaišinantys kibinais, desertui dažnai pageidauja ne kibino su saldžiu įdaru, o būtent šimtalapio. Šimtalapio gamybos technologija yra ganėtinai sudėtinga, bet jeigu Jums pavyktų pasigaminti, tai tikrai įstabaus skonio pyragas, turintis savo svorį tikrąja to žodžio prasme. Taigi tikri šimtalapiai yra sunkūs, labai skanūs ir sotūs pyragai. Mes siūlome natūralios sudėties šimtalapius. Kadangi šimtalapis sunkus, tai dydis nėra svarbiausia, net nuo labai mažo gabalėlio galima pasisotinti ir paskęsti pasakiško skonio jūroje. Aukštos kokybės pyragas negali būti dirbtinai išpūstas ar sudėtis pakeista pigesniais ingredientais. Šiam pyragui pagaminti naudojamas natūralus pienas, kiaušiniai, natūralus 82 % sviestukas, aguonos ir kt., priklausomai nuo įdaro. Pas mus galite įsigyti natūralios sudėties šimtalapius. Sudėtis paprasta, natūrali ir aiški, o skonis išskirtinis.

Sudėtis Nr. 1 (ingredientai): Kvietiniai miltai Sviestas 82 % Kiaušiniai Pienas Cukrus Druska Mielės Aguonos Razinos su augaliniu aliejumi Sudėtis Nr. 2 (ingredientai): Kvietiniai miltai Sviestas 82 % Kiaušiniai Pienas Cukrus Druska Mielės Varškė 40 % Cinamonas

Šimtalapis – idealus desertas prie kavos, todėl mielai kviečiame nepasikuklinti ir užsakyti. Jūs mus tikrai pagirsite. Klauskite ir užsakykite.

Tel. 869061010, www.trakukibinai.lt 1 kg – kaina 27,50 Eur