Old school

 tel. +37069061010 , info@kibinaivilniuje.lt, www.trakukibinai.lt

Kalbame lietuvių, anglų, lenkų, rusų kalbomis.

KIBIN BOX OLD SCHOOL TASTE

Mažesni KIBINAI (kelių kąsnių)  su taisyklingai  kapota kiaulienos mėsyte, gardžiu varškės įdaru.

Iš viso:  35 vnt. + natūralus bičių medus imunitetui stiprinti

Kaina – 28 Eur

skanus.kibinai

Patariame pasigaminti patiems. Greita, natūralu ir skanu.

Desertui. Grįžus iš mokyklos.

KEKSIUKAS  KEKSIUKAI

Rekomenduojame pasigaminti, labai skanu ir paprasta. Jums reikės tiesiog puodelio ar nedidelio dubenėlio, kuris tinkamas maisto gamybai mikrobangėje. Gamybai taikomi kasdieniai ingredientai. Šiam patiekalui pasigaminti Jums reikės:

Nedidelio banano

3-4 šaukštų miltų

½ šaukštelio kepimo miltelių

½ šaukštelio cinamono

Žiupsnelio druskos

2 šaukštų medaus

3 šaukštų pieno

1 šaukšto razinų

Paimkite dubenėlį ir jame sutrinkite bananą. Įdėkite miltu, kepimo miltelius, cinamoną, druską, razinas, įpilkite pieną, įdėkite medų.  Viską sumaišykite. Kepkite mikrobangų krosnelėje nuo 42 sekundžių iki 1 minutės 10 sekundžių, priklauso nuo dubenėlio. Neperkepkite.

PAGARDINKITE. BANANŲ PADAŽAS.

Šiam keksiukui tiktų bananų padažas:

Padažui reikės:

1 banano

1 šaukšto sviesto

100 g cukraus

100 g klevų sirupo

2 šaukštų romo

1 šaukšto cinamono

Dideliame indelyje pakaitinkite sviestą, cukrų, klevų sirupą, romą, cinamoną. Vėliau į gautą masę įdėkite bananą, virkite apie 5-7 minutes ir išjunkite ugnį.  Padažą trinkite trintuvu tol, kol gausite vientisą masę. Padažas gali būti ir su bananų gabaliukais.

 

LABAI SKANU. BANANINIAI SALDAINIAI SU JŪSŲ FANTAZIJA.

Kiekvienam smaližiui, tiek vaikui, tiek ir suaugusiajam tikrai patiks saldžiai pafantazuoti ir pasigaminti nuostabiai skanius bananinius saldainius iš natūralių ingredientų. Turite fantazijos? Puiku, ji Jums pravers. Jums tereikės: bananų,avižinių dribsnių ir riešutų sviesto. Pasitelkdami savo vaizduotę, su šiais produktais sumaišykite tai, ką labiausiai mėgsta Jūsų vaikas. Tai gali būti kakava, razinos, kokosų drožlės, saulėgrąžos. Suformuokite rutuliukus, apvoliokite juos kokoso drožlėmis, o paskui įdėkite pusvalandžiui į šaldiklį. Vaikams tikrai patiks šis skanėstas. Vaikus taip pat pradžiugins ledai ir vaisių kokteiliai. Bananus tiesiog sumaišykite su kitais vaisiais ar uogomis, galite supilti į formeles ir sušaldyti, tuomet gausite labai skanius naminius ledus.

Patarimas dėl svarbiausio ingrediento – bananų. Juk svarbu žinoti, kaip teisingai laikyti bananus.

Old School PAAIŠKINIMAS:

Gamintojai rekomenduoja laikyti bananus kambario temperatūroje. Laikant bananus šaldytuve, bananų žievelė pajuoduoja, bet pats vaisius negenda, todėl jį galima naudoti patiekalų gamybai. Jeigu bananai dar žali, nokinti juos reikėtų kambario temperatūroje, laikant popieriniame maišelyje. Laikant šaldytuve, žali bananai neprinoks. Norint, kad bananai sunoktų greičiau, patariame juos laikyti juos popieriniame maišelyje, į kurį kartu su bananais galima  įdėti obuolį, pomidorą, priklausomai nuo to, ką turite.